[vc_row][vc_column width=“2/3″][vc_column_text]Máte zastaralé vybavení školy nebo se potýkáte s nedostatkem finančních prostředků na reinvestice?

Chcete čerpat finanční prostředky na investice z EU, ale nemáte dostatečné zkušenosti nebo své kapacity potřebujete využít jinde?

Přenechejte přípravu svých projektů odborníkům.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/3″][vc_single_image image=“33892″ img_size=“307×148″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Na co je aktuálně možné získat dotaci[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][dt_blog_scroller height=“200″ width=“500″ arrows=“rectangular_accent“ show_excerpt=“true“ category=“dotace-pro-skoly“][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]V čem Vám můžeme pomoci

Nabízíme profesionální služby pro organizace z řad státní správy a územní samosprávy a to s cílem být odborným, spolehlivým a důvěryhodným partnerem.
Specializuji se především na dotační management, řízení a koordinaci investičních projektů, přípravu a administraci výběrových řízení u projektů financovaných z IROP v oblasti školství a ICT.
V končícím dotačním období IROP 2014-2020 jsme realizovali více než 50 úspěšných projektů pro základní a střední školy v Plzeňském a Karlovarském kraji.

Projekty realizujeme kompletně „na klíč“ nebo jsme schopni zajistit jen dílčí služby:

  • Monitorování příležitostí a nových výzev, konzultace a zpracování projektového záměru, věcné náplně projektu
  • Zpracování kompletní žádostí o dotaci včetně povinných příloh
  • Zpracování studie proveditelnosti projektu jako povinné přílohy žádosti o dotaci
    Tvorba kompletní zadávací dokumentace včetně návrhu smlouvy a administrace výběrových řízení
  • Dotační management při realizaci projektu – kompletní zpracování průběžných a závěrečných monitorovacích zpráv vč. žádostí o platbu
  • Zpracování zpráv při udržitelnosti projektu
  • Komunikace s poskytovatelem dotace po celou dobu trvání projektu, hlídání důležitých termínů

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row margin_top=“5″][vc_column width=“2/4″][vc_column_text]Reference našeho týmu

Specializujeme se na IROP – naši konzultanti realizovali nebo se podíleli na realizaci více než 200 úspěšných projektů pro zákazníky ve veřejné správě. Jednalo se především o zpracování žádostí o dotaci (IROP, ROP, IOP), studií proveditelnosti, tvorbu zadávacích dokumentací a administraci výběrových řízení, dotační management v průběhu realizace projektu a tvorbu dalších studií a analýz.

Konkrétní seznam referencí Vám rádi poskytneme na vyžádání.[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=“1/4″][vc_single_image image=“33879″ img_size=“large“][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/4″][vc_column_text]Máte zájem o spolupráci?
Neváhejte nás kontaktovat:

Ing. Petra Lavičková
konzultant pro oblast školství

Email: petra.lavickova@mlstrategy.cz

Mobil: 608 959 339[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]